تاریخ خبر: ۰۵ فروردین ۱۳۹۲

اختصاصی گلپانیوز
خبر شبکه خبری WND آمریکا درباره گلپانیوز، آیت الله محمدی گلپایگانی و سایت اتمی (قدس)
تقلای صهیونیستها برای اثبات یک دروغ
شبکه خبری wnd آمریکا به عنوان یکی از بزرگترین رسانه های مجازی آمریکا که تاکنون آغاز گر موجهای مختلفی از جنگ روانی علیه فعالیتهای هسته ای کشورمان به خصوص در ماجرای کذب انفجار فردو بوده است

wnd.WND.logo.white _golpanews.com

خبر شبکه خبری دبلیو ان دی آمریکا درباره گلپانیوز

به گزارش گلپانیوز پس از درج خبر ادعای واهی برخی رسانه های آمریکایی مبنی بر فعالیت پایگاه اتمی قدس در ایران در پایگاه خبری تحلیلی  گلپانیوز  و بازتاب  این خبر در رسانه های فارسی زبان شبکه خبری  wnd  آمریکا به عنوان یکی از بزرگترین رسانه های مجازی آمریکا که تاکنون آغاز گر موجهای مختلفی از جنگ روانی علیه فعالیتهای هسته ای کشورمان بوده است با انعکاس دیدگاه گلپانیوز نسبت به ادعای کشف پایگاه اتمی قدس در اطراف قم نسبت به آن موضع گیری کرده است.

wnd-golpanews

wnd گلپانیوز را اینگونه معرفی کرده است:

(( گلپانیوز که مرتبط با وزارت دفاع ایران و تحت مدیریت آیت الله محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر ( معظم ) ایران است در مطلبی با عنوان ادعای آمریکا در خصوص کشف فعالیت مخفیانه سایت اتمی قدس در ایران آورده است . ))

این سایت سپس به انعکاس دیدگاه گلپانیوز درباره پایگاه اتمی قدس پرداخته است و در ادامه علیرغم اشاره به لفظ خیال پردازی مورد استفاده گلپانیوز در خصوص آمریکاییها سعی کرده اینگونه جلوه دهد که گلپانیوز وجود چنین سایتی را تایید می کند.

در حالیکه گلپانیوز اساسا لفظ ادعای بی اساس را برای خبر موهوم wnd به کار برده است و معتقد است تایید و یا تکذیب وجود چنین پایگاهی در ایران بر عهده مسئولین امر می باشد.

اگر چه در هر دو صورت مسلما جمهوری اسلامی ایران از خط قرمزهای بین المللی عبور نکرده است و تنها کشوری است که در عالیترین سطوح ممکن به همکاری با IAEA پرداخته است. در حالیکه علیرغم اثبات حسن نیت جمهوری اسلامی چندین نفر از دانشمندان هسته ای کشورمان توسط ایادی امپریالیسم به شهادت رسیده اند.

شایان ذکر است خبر کذب انفجار در تاسیسات هسته ای فردو که بازتاب وسیعی در مطبوعات جهان داشت نخستین بار توسط WND  مطرح شده بود.

سایر مطالب مرتبط با این خبر

گلپانیوز مستقل و به هیچ شخص و طیفی وابسته نیست

رضا کهلیلی و حمید ذاکری، خالق اخباری که هیچ وقت صحت ندارند

  انتهای مطلب | کد خبر: 4620 | چاپ
نظر مخاطبان:

 1. این صهیونیستها خیلی از رهبر ما حساب میکشند. برای همینه که به طور جدی سخنان اطرافیان نزدیک رهبری رو توی اینترنت چک میکنند. خدا رهبر عزیزمون رو حفظ کنه

  Thumb up 9 Thumb down 1

 2. درود بر شرف دلاور مردان هسته ایمان که اینچنین لرزه بر اندازم ناقص صهیونیتهای غاصب انداخته اند و درود بر گلپانیوز پیشتاز دفاع خبری و مطبوعاتی . خوب زدید تو برجکشون

  Thumb up 11 Thumb down 1

 3. سایت العربیه عربستان سعودی هم اومد سراغ گلپا نیوز و انگار خیلی خبر شما بهشون ضربه وارد کرده
  http://farsi.alarabiya.net/fa/iran/2013/03/25/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%86%DB%8C%D9%86-.html

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. هالا از اون روز آمار بازدیدتون چند برابر شده ؟

  Thumb up 4 Thumb down 1

 5. سلام
  لطف کنید آدرس سایتی که در اون سایت گلپا نیوز را راه اندازی کردید را برای من ارسال فرمایید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نظر خود را بیان نمایید:

نام
ایمیل