تاریخ خبر: ۰۳ فروردین ۱۳۹۲

این بار چه سناریویی در راه است؟
ادعای آمریکا در خصوص کشف فعالیت مخفیانه سایت اتمی قدس در ایران
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ایران
بار دیگر و در راستای خیال پردازیهای غربیها در خصوص فعالیتهای مخفیانه هسته ای در ایران ، این بار واشینگتون تایمز در اقدامی جالب و به نقل از یک مقام امنیتی ایران ! جزئیات این کشف تازه خود را برملا ساخته است:

quds-atomic-site

تصویر سایت اتمی قدس مورد ادعای غربیها

به گزارش گلپانیوز بار دیگر و در راستای خیال پردازیهای غربیها و تولید اخبار کذب در خصوص فعالیتهای صلح آمیز هسته ای در ایران ، این بار واشینگتون تایمز در اقدامی جالب و به نقل از یک مقام امنیتی  ایران ! جزئیات این کشف تازه خود را برملا ساخته است:

تصاویر کشف‌شدهٔ جدید از سایت اتمی قدس نشان می‌دهد که ایران به طور واضح از خطوط قرمز عبور کرده و با کمک کره شمالی مرحلهٔ مسلح کردن موشکهای خود به کلاهکهای اتمی را نیز پشت سر گذاشته است. ایران نه‌تنها توانسته موفقیتهای عظیمی در غنی‌سازی با درصد نظامی کسب کند،‌ بلکه توانسته اورانیوم غنی‌شده را به فلز نیز تبدیل کند که خود گام اساسی در ساخت کلاهکهای اتمی است. همچنین استفادهٔ موفقیت‌آمیز از فلز در رفلکتور نورتن بیانگر این است که ایران در مراحل پایانی طراحی کلاهک هسته‌ای آنهم از نوع پیچیده‌تر و قدرتمندتر دومرحله‌ای آن می‌باشد. همچنین آنها بر روی بمب پلوتنیومی نیز کار می‌کنند و در سایت قدس حدود ۲۴ کیلو پلوتونیوم دارند که برای ساخت چندین بمب اتم کافی است. آنها بر روی کار بر مراحل پایانی طراحی بمب هستند که در آن از پلوتنیوم برای ماشه و برلیوم برای خرج استفاده شده.

یک منبع خبری ضد انقلاب دیگر نیز ادعا کرده :

این خبر  قرار بوده در کنفرانس خبری در اسرائیل از آقای اوباما پرسش شود و بدلایلی سیاسی نشده.

مسلم است که  ادعای تکراری ضد انقلاب در خصوص وجود سایت هسته ای با نام قدس با این شدت فعالیت کذب است اما بر فرض محال اگر صحت داشته باشد نیز چیزی فراتر از غوغای سایت پارچین نیست که سال قبل مورد شانتاژ وسیع غربیها قرار گرفت. و جمهوری اسلامی ایران بر اساس برنامه های ملی و تعهدات بین المللی خود تنها در پی دستیابی به دانش غنی سازی و بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای است. اما نکته اینجاست که مدتی است صهیونیستها به شدت به دنبال مخدوش کردن ذهن جهانیان و به ویژه تحریک آمریکاییها علیه فعالیتهای هسته ای ایران هستند و این کشف عظیم! نیز بی ارتباط با این نیت شوم صهیونیستها نمی تواند باشد.

شایان ذکر است که دبا هدف اعمال فشار هرچه بیشتر غرب بر ایران دیروز نتانیاهو با پادرمیانی اوباما  رسما از اردوغان به خاطر موضوع حمله به کشتی ترکیه ای و قتل شهروندان ترک عازم به غزه عذرخواهی کرد که این اقدام در کنار اکتشافات جدید صهیونیستها و عوامل خودفروخته آنان دو ماه مانده به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در راستای دوقطبی کردن فضا در داخل کشور و در عرصه بین الملل علیه فعالیتهای هسته ای کشورمان هست که در ابتدای سال ۱۳۸۸ و در آستانه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران نیز با ادعای حمله قریب الوقوع اسرائیل به ایران تکرار شده بود.

تکمیلی : جوابیه گلپانیوز در پاسخ به تقلای سایت wnd برای اثبات وجود سایت قدس اینجا درج شد.

 WND Illusion about quds nuclear site and golpanews  

کلید واژه ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  انتهای مطلب | کد خبر: 4549 | چاپ
نظر مخاطبان:

 1. زنده باد ایران و ایرانی

  Thumb up 10 Thumb down 0

 2. در مورد این خبر شما سایت وابسته به اسرائیل واکنش نشان داده

  http://www.wnd.com/2013/03/iran-confirms-secret-nuclear-quds-site/

  گلپانیوز: بله و با تشکر
  پاسخ گلپانیوز به این سایت نیز در لینک زیر درج شد
  http://golpanews.com/detail=4620

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!

  Thumb up 4 Thumb down 3

 4. http://www.wnd.com/2013/03/iran-accuses-wnd-of-psychological-warfare/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. نَحنُ صامِدون=ما ایستاده ایم

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. اصلأ فرض کنیم این خبر صحت داره وایران اسلامی عزیزتراز جانم ،دو سه تا یا بیشتر کلاه اتمی تولید کرده و داره،بالاتر از این که نیست ،آخه چه ربطی به امریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب داره؟که خودشون بیشترین و پیشرفته ترین صلاحهای اتمی را دارن ونکتۀ جالب اینکه اولین کشوری که از این صلاح مخر ب استفاده کرده وهر از گاهی دیگر کشورها را تهدید به حملۀ اتمی میکند خود کشور امریکاست.!خوب اگر صلاح اتمی بده و کشورها نباید داشته باشند، چرا این کشورهای پنج بعلاوۀ یک خودشون بشترین صلاح هسته ای را دارن؟بعدش میان با کشور ما مذاکره میکن که ما حتی استفادۀ صلح آمیز هم نکنیم ، یعنی چی؟اگر زوره ،پس ما زیربار حرف زور نخواهیم رفت وبا قدرت ایستاده ایم و امریکا و همدستانش را زیر پایمان لگدمال خواهیم کرد به حول قوۀ الهی و به امر مقام معظم رهبری.

  Thumb up 1 Thumb down 1

نظر خود را بیان نمایید:

نام
ایمیل